Rozkład jazdy autobusów

 ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW NA ROK SZKOLNY 2014 / 2015

(odjazd z miejscowości / odjazd ze szkoły)

Gimnazjum w Świerzawie

– Stara Kraśnica (7:30 / 14:30)

– Podgórki (7:10 / 14:50)

– Jurczyce (7:15 / 14:30)

– Dobków (7:25 /14:30)

– Rzeszówek (6:55 / 14:30)

– Krzeniów (6:55 / 14:30)

– Nowy Kościół SP (7:00 / 14:30)

– Dynowice (7:03 / 14:30)

– Różana (7:06 / 14:30)

– Sędziszowa Młyn (7:08 / 14:30)

– Sędziszowa PKS (7:09 / 14:30)

– Lubiechowa WDK(7:24 / 14.50)

– Sokołowiec Dolny (7:22 / 15:05)

– Sokołowiec SP (7:46, 7:49 / 15:05)

– Sokołowiec Górny (7:42 / 15:05)

– Rząśnik I nż (7:37 / 15:05)

– Rząśnik II nż (7:38 / 15:05)

– Biegoszów (7:02 / 14:30)

– Gozdno (6:55 / 14:30)

Reklamy