Klasa 2B

Wychowawca klasy – Pani Barbara Dyka

Samorząd klasowy  2b 2015/2016

Samorząd klasowy  1b 2014/2015

Aleksandra Szwajcer

Małgorzata Kaźmierczak

Natalia Andruszczyszyn


W dniu 17.09.2014 r. odbyło się szkolenie dla klas I „Praca i zabawa bywają niebezpieczne”, na którym dowiedzieliśmy się o niebezpieczeństwach, jakie nas mogą spotkać, gdy jesteśmy nieuważni lub bierzemy się za coś, czego nie powinniśmy robić. Na zakończenie szkolenia dostaliśmy testy, które sprawdzały, co zapamiętaliśmy.

2 października poznaliśmy wyniki. Okazało się, że I miejsce zajęła Natalia Andruszczyszyn, a II miejsce- Karolina Pieterek- obie uczennice są z naszej klasy. Jesteśmy dumni z naszych koleżanek i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko im lecz całej klasie IB.

                                                                                                  Samorząd klasy

 


 

W dniach od 29.09 do 1.10.2014 r. klasy I udały się na trzydniową wycieczkę integracyjną do ośrodka „Margo” w Bukowcu.

Zbiórka była o 9.00. Gdy dojechaliśmy na miejsce zostaliśmy przydzieleni do pokoi. Mieliśmy trochę czasu, aby się zakwaterować. Gdy już wszyscy zadomowili się w swoich pokojach, poszliśmy na obiad, który był bardzo smaczny. Później był czas na wszelkiego rodzaju gry i zabawy. Dobrze się bawiliśmy. Nadeszła pora na naukę. Najpierw mieliśmy geografię na której uczyliśmy się o mapach, wysokości względnej i bezwzględnej itd. Potem plastyka- malowaliśmy pejzaż jesienny, a na koniec odbyły się zajęcia w terenie. Zbieraliśmy liście klonu, aby zrobić z nich bukiet. Po kolacji odbyła się dyskoteka. Było fantastycznie. Wszyscy się dobrze bawili, nawet panie nauczycielki.

Następnego dnia, po śniadaniu wybraliśmy się na trzygodzinną wycieczkę, aby zobaczyć niezwykłe miejsca. Wędrując „romantyczną ścieżką” zwiedziliśmy pałac w Bukowcu, a nim salę Księżycową i Słoneczną, następnie weszliśmy do groty, zobaczyliśmy Krąg Druidów, a z wieży widokowej rozpościerał się widok na Karkonosze.

Wieczorem odbyło się ognisko, na którym można było upiec sobie kiełbaskę.

Nazajutrz mieliśmy wyjechać, więc wszyscy spakowali się. O godzinie 12.00 przyjechał autobus. Było nam smutno, że musimy opuścić to miejsce.

Ta wycieczka wiele nas nauczyła. Mamy nadzieję, że będzie więcej takich wyjazdów, ponieważ było naprawdę fajnie i sympatycznie. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć takiej wycieczce.

                                                                               Karolina Dyzio

Reklamy