ŚWIERZAWSCY EKONOMIŚCI WICEMISTRZAMI POLSKI!

Posted: 31 Maj 2018 in Uncategorized

II miejsce w Finale Ogólnopolskiego Konkursu „POTYCZKI EKONOMICZNE  2018” zajęli uczniowie      z Zespołu  Szkolno – Przedszkolnego w Świerzawie w składzie: Kornelia Zdziechowicz, Joanna Domańska i Marcin Leśniak, pod opieką: Piotra Melnarowicza.

Uczniowie znaleźli się w gronie 16 drużyn zakwalifikowanych do ścisłego finału, który rozegrany został w budynku Narodowego Banku Polskiego w Warszawie. O tak zaszczytne miejsce rywalizowało ponad 22 tysiące uczniów w Polsce, którzy nadesłali ponad 470 prac konkursowych i wykonywali określone zadania w roku szkolnym.

W finale poczynania uczniów oceniała komisja w składzie: Pani Urszula Szulc z Warszawskiego Instytutu Bankowości, Pani Marta Postuła z Uniwersytet Warszawski , Pani Anna Grzeszczyk z Narodowy Bank Polski oraz Pani Małgorzata Sobkowicz, Wiceprezes Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.  Nasi uczniowie wykazali się bardzo wysokim poziomem znajomości teoretycznych i praktycznych zagadnień dotyczących ekonomii i bankowości, logicznym myśleniem, kreatywnością i pracą w grupie  Nagrodą dla uczniów i niezapomnianym przeżyciem pozostanie z pewnością pobyt w hotelu LORD, wycieczki po Warszawie,  Centrum Pieniądza, Muzeum POLIN, warsztaty edukacyjne „Kreowanie wizerunku”.

Gratulujemy ogromnego sukcesu.

potyczki_dyplom (1)-1

2

DSC_1035

 

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.