„POTYCZKI EKONOMICZNE 2018” – jesteśmy w finale!

Posted: 13 Maj 2018 in Uncategorized

            BRAWO!. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Świerzawie zostali zakwalifikowani do finału Ogólnopolskiego Konkursu „Potyczki ekonomiczne” organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie.

          Drużyna  w składzie: Marcin Leśniak, Kornelia Zdziechowicz i Joanna Domańska opracowała i przedstawiła projekt założenia własnego biznesu, który został bardzo wysoko oceniony przez JURY konkursu. Pomysł na założenie Kawiarenki Internetowej „KWIAT PAPROCI” był strzałem w 10 i pozwolił naszym uczniom znaleźć się w gronie 16 szkół zakwalifikowanych do finału.

Warto dodać, że konkurs jest wieloetapowy. Praktycznie już od września uczniowie wykonywali szereg zadań, przygotowali i przeprowadzili zajęcia edukacyjne w zakresie ekonomii i bankowości dla rówieśników.

Nagrodą jest udział w kilkudniowym finale, który odbędzie się w budynku Narodowego Banku Polskiego w Warszawie połączony z różnymi ciekawymi warsztatami z kreatywności, zwiedzaniem Warszawy, CENTRUM PIENIĄDZA. Teraz przed uczniami ogrom przygotowań przed finałem.

ŻYCZYMY SUKCESU!

1

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.