BRAWO „MŁODZI PRZEDSIĘBIORCZY”

Posted: 17 stycznia 2018 in Uncategorized

 Znamy laureatów eliminacji szkolnych Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników a w szczególności dla: Julii Urbańskiej – kl. IIIb gimnazjum oraz   Konrada Jurek – kl. IIb gimnazjum, uczniów Szkoły Podstawowej w Świerzawie, którzy awansowali do eliminacji okręgowych olimpiady.

Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie to ogólnopolskie, zawody dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz uczniów klas 7 szkoły podstawowej, którzy interesują się sprawami publicznymi i społecznymi, organizowane zgodnie z zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie organizacji oraz sposobów przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad.

Głównym celem Olimpiady jest zainteresowanie młodzieży zagadnieniami z zakresu przedmiotu „Wiedza o Społeczeństwie” oraz kształtowanie w nich postaw umożliwiających korzystanie z szans, jakie stwarza współczesny świat.

Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie realizuje wskazania Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakresie wspierania uczniów zdolnych, między innymi poprzez wykorzystanie innowacyjnych narzędzi sprawdzania wiedzy i umiejętności oraz nowoczesnych form ułatwiających samokształcenie i nauczanie.

GRATULUJEMY uczniom SUKCESU i życzymy POWODZENIA w dalszych etapach.

logo

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.